gamtos paveldas

gamtos paveldas
gamtos paveldas statusas T sritis ekologija ir aplinkotyra apibrėžtis Paveldėtas ir saugotinas gamtos palikimas. Sudaro gamtos vertybės, nykstančių gyvūnų ir augalų rūšių buveinės, gamtinės vietovės, turinčios išskirtinę visuotinę vertę estetiniu, mokslo ar išsaugojimo požiūriu. atitikmenys: angl. natural heritage vok. Umwelterbe, m rus. наследие природных ценностей, n

Ekologijos terminų aiškinamasis žodynas. – Vilnius : Grunto valymo technologijos. . 2008.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • gamtos paveldas — statusas Aprobuotas sritis karo inžinerija apibrėžtis Vietinės gyvūnų ir augalų rūšys, jų buveinės ir ekosistemos, taip pat geologiniai ir geografiniai elementai, savybės ir sistemos. atitikmenys: angl. natural heritage pranc. patrimoine naturel… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Umwelterbe — gamtos paveldas statusas T sritis ekologija ir aplinkotyra apibrėžtis Paveldėtas ir saugotinas gamtos palikimas. Sudaro gamtos vertybės, nykstančių gyvūnų ir augalų rūšių buveinės, gamtinės vietovės, turinčios išskirtinę visuotinę vertę estetiniu …   Ekologijos terminų aiškinamasis žodynas

  • natural heritage — gamtos paveldas statusas T sritis ekologija ir aplinkotyra apibrėžtis Paveldėtas ir saugotinas gamtos palikimas. Sudaro gamtos vertybės, nykstančių gyvūnų ir augalų rūšių buveinės, gamtinės vietovės, turinčios išskirtinę visuotinę vertę estetiniu …   Ekologijos terminų aiškinamasis žodynas

  • наследие природных ценностей — gamtos paveldas statusas T sritis ekologija ir aplinkotyra apibrėžtis Paveldėtas ir saugotinas gamtos palikimas. Sudaro gamtos vertybės, nykstančių gyvūnų ir augalų rūšių buveinės, gamtinės vietovės, turinčios išskirtinę visuotinę vertę estetiniu …   Ekologijos terminų aiškinamasis žodynas

  • natural heritage — gamtos paveldas statusas Aprobuotas sritis karo inžinerija apibrėžtis Vietinės gyvūnų ir augalų rūšys, jų buveinės ir ekosistemos, taip pat geologiniai ir geografiniai elementai, savybės ir sistemos. atitikmenys: angl. natural heritage pranc.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • patrimoine naturel — gamtos paveldas statusas Aprobuotas sritis karo inžinerija apibrėžtis Vietinės gyvūnų ir augalų rūšys, jų buveinės ir ekosistemos, taip pat geologiniai ir geografiniai elementai, savybės ir sistemos. atitikmenys: angl. natural heritage pranc.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • métier traditionnel — tradicinis amatas statusas Aprobuotas sritis tautinis paveldas apibrėžtis Iš kartos į kartą perduodama patirtimi ir specialiais įgūdžiais grindžiama individuali ar kolektyvinė veikla, skirta teisės aktų nustatyta tvarka sertifikuotiems nemasinės… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • tradicinis amatas — statusas Aprobuotas sritis tautinis paveldas apibrėžtis Iš kartos į kartą perduodama patirtimi ir specialiais įgūdžiais grindžiama individuali ar kolektyvinė veikla, skirta teisės aktų nustatyta tvarka sertifikuotiems nemasinės gamybos dirbiniams …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • traditional handicraft — tradicinis amatas statusas Aprobuotas sritis tautinis paveldas apibrėžtis Iš kartos į kartą perduodama patirtimi ir specialiais įgūdžiais grindžiama individuali ar kolektyvinė veikla, skirta teisės aktų nustatyta tvarka sertifikuotiems nemasinės… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • traditionelle Handwerk — tradicinis amatas statusas Aprobuotas sritis tautinis paveldas apibrėžtis Iš kartos į kartą perduodama patirtimi ir specialiais įgūdžiais grindžiama individuali ar kolektyvinė veikla, skirta teisės aktų nustatyta tvarka sertifikuotiems nemasinės… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”